teva - logo

Sociální poradna RS Kompas

Představujeme vám Poradnu sociální pomoci v novém. Věříme, že pro vás bude přehlednější. Rozdělili jsme ji na tematické okruhy vztahující se k životním situacím a zařazujeme do nich to nejdůležitější k tématu formou otázek a odpovědí. U některých okruhů naleznete i nejdůležitější paragrafy, které se týkají dané problematiky. Postupně zde sociální pracovníci Lucie Valouchová a Antonín Liška budou zařazovat další odpovědi na otázky. Máte-li dotazy ze sociální oblasti, pošlete nám je prostřednictvím formuláře v sekci Vaše dotazy

Kde je ten správný formulář?

Znáte to: když už jednou zjistíte, kam se obrátit o pomoc a podle jakého paragrafu, stává se, že se nemůžete dopídit aktuálního správného formuláře. Dohledání vás pak stojí spoustu nervů a času. Sociální pracovníci Lucie Valouchová a Antonín Liška proto všem doporučují tento odkaz MPSV: https://www.mpsv.cz/web/cz/formulare.
Formuláře z tohoto odkazu je možné si vytisknout prázdné a vyplnit je ručně nebo v počítači a následně uložit na disk nebo je opět vytisknout.

Životní situace a odpovědi na často kladené otázky a důležité paragrafy

Očekáváme narození dítěte

Péče o dítě

Péče o osobu se zdravotním postižením závislou na pomoci jiné fyzické osoby

Osoba se zdravotním postižením

Zdravotní omezení a výdělečná činnost

Lázeňská léčebně-rehabilitační péče a diagnóza RS

Sociální zabezpečení

Nechte si posílat RS KOMPAS Novinky


Souhlasím se zpracováním svého osobního údaje - emailové adresy, a to za účelem zasílání novinek.

Informace o používání souborů cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s třetími stranami. Máte-li zájem, můžete si upravit nastavení. Své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit na stránce "ochrana osobních údajů".
Povolit všechny soubory
Vedle nezbytných souborů tyto stránky k analýze návštěvnosti používají službu Google Analytics. Pokud si nepřejete data sdílet, můžete tuto službu zakázat.